Corporate

About Us

Demmak Yapı San. Tic. Ltd. Şti.

2007 de faaliyete geçen Demmak, DMIX markası altında üretimini gerçekleştirdiği modern makinalarla hızlı ve kaliteli konutlar için çözüm ortaklığı yapan firmalar arasına girmiştir.

Tecrübeli bir yönetim kadrosuyla üretim yapan Demmak, yapı sektörü için "DMIX 1" Hava Basınçlı Harç Karıştırma ve Aktarma Makinası, Perdah Makinası, Alçı ve Çimento Esaslı Hazır Sıva Makinası üretmektedir.

Mutlak müşteri memnuniyeti için uzman ekibiyle çalışan Demmak, yedek parça stoku müşterilerine kesintisiz ve sürekli hizmet vermektedir. Demmak tarafından üretimi gerçekleştirilen "DMIX 1" Hava Basınçlı Harç Karıştırma ve Aktarma Makinası, modern teknoloji ile yüksek kaliteyi birleştirerek kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

DMIX MAKİNA, "DMIX 1" Hava Basınçlı Harç Karıştırma ve Aktarma Makinası'nın çağa uygun dizaynı ile müşterilerinden olumlu tepkiler almaktadır.

DMIX MAKİNA başta Avrupa olmak üzere, Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir. DMIX MAKİNA, Müşteri odaklı, güvenilir ve çevreye saygılı ürünler üretir.

Demmak Yapı Makina

Vision

For the building and construction sector; produce economic, quality and durable products. Turkey and selling in world markets and to add value to the national economy.

Mission

To be one of the preferred companies in the world in construction, construction and machinery sector by taking the power of the products and services we offer to our country.

Quality

To ensure the continuity of customer satisfaction and trust and to contribute to the improvement of the quality understanding of our suppliers.

Values

Producing products that meet the needs of consumers, constantly renewing and developing with the understanding of quality and trust contemporary work, to be a socially and environmentally responsible company.

Corporate

Since 2007, Screed Machine, Air Pressure Mortar Mixer and Transfer Machine, Gypsum and Cement Based Ready Plastering Machine, Finishing Machine, Compactor and Floor Saw Machine are produced.

Contact

Demmak Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mah. Hırdavatçılar Sanayi Sitesi M2 Blok No: 17
Başakşehir / İstanbul

Sign-up to our newsletter

Demmak Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. All Right Reserved 2019©